catering od A do Z z Restauracją Familia Marco Polo!

Wszelkie wydarzenia towarzyskie to nie tylko dobra zabawa. Przygotowanie dobrej imprezy wymaga od organizatorów poświęcenia własnego czasu. Może warto zrzucić ze swoich barków część obowiązków powierzając sprawy kulinarne specjalistom? Jest to szczególnie trafiony pomysł, gdy istnieje jakiś wyjątkowy powód i zamierzamy przyjąć większą liczbę gości. Jeśli nie mamy wystarczająco dużo czasu, zaplecza kulinarnego czy doświadczenia, zamiast ryzykować niepowodzeniem, powinniśmy skorzystać z pomocy profesjonalistów w tej dziedzinie. Nasza rada? Zamów catering!

Potrzebujesz fachowej obsługi cateringowej? Jeżeli masz już wybrane miejsce, w którym ma się odbyć zaplanowane przez Ciebie wydarzenie i chcesz skorzystać z usług cateringowych zadzwoń do nas!

Poza profesjonalnie przygotowanymi daniami, możemy zaoferować Tobie również obsługę kelnerską. Nie ograniczamy się tylko do miejsc zamkniętych - obsługa imprezy plenerowej to dla nas żaden problem. Catering grillowy? Mamy w dyspozycji grill węglowy i gazowy. Doświadczenie zdobywaliśmy między innymi dostarczając catering grillowy na imprezie DeSkiDance we Francji - na wysokości 2,5 tysiąca metrów. Do ciekawszych miejsc, do których dostarczaliśmy dania, należą: Muzeum w Ołowiance, taras widokowy w SeaTowers, czy Dar Pomorza. Ponadto w 2011 roku wzięliśmy udział w jednym z największych muzycznych wydarzeń w Polsce i na świecie, jakim jest Open'er Festival, gdzie mieliśmy stoisko RealBurger.

Z przyjemnością wesprzemy również Ciebie zapewniając profesjonalną obsługę cateringową Twojego przyjęcia!