live cooking, czyli gotowanie na żywo...

Live cooking to nie tylko nieprzeciętny pokaz gotowania na żywo, ale także doskonała rozrywka i szansa na podpatrzenie warsztatu pracy profesjonalnych kucharzy.

Live cooking jest doskonałym sposobem na uatrakcyjnienie każdego przyjęcia, eventu czy spotkania organizowanego zarówno w firmie jak i w domowym zaciszu

Chyba każdy z nas marzył kiedyś o tym aby mieć w domu profesjonalnego kucharza, prawda? Teraz marzenia mogą się urzeczywistnić! Jak? To bardzo proste. My pomożemy je zrealizować. Jeśli masz zamiar przygotować w domu uroczystą kolację to my służymy pomocą! Profesjonalny kucharz zapuka do Twych drzwi i pośpieszy na ratunek! Nauczy Cię jak przygotować upragnioną kolację albo po prostu zrobi ją za Ciebie! Podzieli się z Tobą swoimi sekretami kulinarnymi, tak byś mógł zaimponować swoim bliskim. Gotowanie na żywo może również być atrakcją wieczoru! Kucharz zarazi Was pasją do gotowania, a przede wszystkim udowodni, że gotowanie może być łatwe, szybkie i przyjemne!


Krok po kroku do udanego przyjęcia:

1. Aby skorzystać z naszych usług należy się z nami skontaktować i podać datę spotkania, które chcą Państwo zorganizować.

2. Nasze usługi oferujemy na dwa sposoby, więc kolejnym etapem jest wybór odpowiedniej dla Państwa opcji:
Pierwszy sposób to pokaz live cooking – nasz kucharz przybywa do Państwa domu i na oczach zebranych dokonuje kulinarnych sztuczek. Przygotowuje to, na co mają Państwo ochotę.
Drugi sposób to pomoc w przygotowaniu dań przed przybyciem gości. Dzięki temu każdy kto skorzysta z tego wariantu będzie mógł poczuć się jak najwyższej klasy kucharz, a goście nie będą mogli wyjść z podziwu. Kucharz porządkuje wszystko zanim przyjdą goście, a Gospodarz bądź Gospodyni ten sekret mogą zostawić tylko dla siebie.

3. Każde menu jest ustalane indywidualne z każdym Klientem. Potrafimy dostosować się do upodobań i zasobności portfela, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nie ograniczamy się tylko do jednej kuchni, przyrządzimy dania wegetariańskie, regionalne, jak również orientalne. W tym zakresie nie mamy żadnych barier.

4. Gdy preferencje kulinarne zostaną ustalone, szacujemy koszty. Koszty możemy ustalić na dwa sposoby:

Klient nie przejmuje się zakupami, gdyż robi je Kucharz. Na podstawie uzyskanych paragonów Klient zwraca sumę za dokonane zakupy i płaci Kucharzowi za wykonaną usługę. Oczywiście zakupy mogą być tylko częściowe, gdyż może się okazać, że posiadają Państwo w domu część niezbędnych produktów. Wystarczy to ustalić z Kucharzem. Ustalamy cenę za osobę, wtedy Kucharz robi zakupy i jest to już ostateczna cena produktów i usługi. Ponadto jeśli uważają Państwo, że Wasza kuchnia nie jest odpowiednio wyposażona Kucharz może przywieść ze sobą całe wyposażanie – od garnków po noże, a także pełną zastawę stołową.

Dzięki naszej usłudze zwykłe przyjęcie może przemienić się w kulinarną ucztę dla podniebienia. Dobra zabawa gwarantowana. Gotowanie jeszcze nigdy nie było tak proste. Wystarczy zadzwonić i umówić się na ustalenie wszystkich szczegółów.

Do serc gości najlepiej dotrzeć przez ich żołądki.